Procedura rekrutacyjna

abór na studia na kierunku Turystyka i Rekreacja na UAM jest łatwy i szybki, oparty o centralny internetowy system rekrutacji, wspólny dla całego Uniwersytetu.

Zapoznaj się z zamieszczoną poniżej skróconą instrukcją procedury rekrutacyjnej, która w przejrzysty sposób i krok po kroku wyjaśnia w jaki sposób złożyć wniosek o przyjęcie na studia.

 1. Utwórz konto w systemie internetowej rekrutacji na studia dostępnej na głównej stronie uniwersytetu w zakładce Portal Kandydata (System Internetowej Rekrutacji UAM))
 2. Podczas zakładania konta wypełnij formularz poprawnymi danymi osobowymi
 3. Po rejestracji w systemie i utworzeniu konta wybierz interesujący Cię kierunek studiów
 4. Po zapisaniu się na wybrany kierunek wnieś opłatę rekrutacyjną w wysokości 85zł za każdy wybrany kierunek lub specjalność
 5. Przypisz opłatę rekrutacyjną do wybranego kierunku studiów
 6. Podaj wyniki wyzyskane na egzaminie maturalnym
 7. Prześlij plik ze zdjęciem do elektronicznej legitymacji studenckiej. Jeśli byłeś lub jesteś naszym studentem pojawi się informacja, że legitymacja została już wydana przez UAM
 8. Złóż komplet wymaganych dokumentówW przypadku dalszych pytań można kontaktować się mailowo lub telefonicznie.

  Prosimy również zapoznać się koniecznie ze szczegółowymi informacjami dostępnymi na stronie głównej Uniwersytetu, zwłaszcza dotyczącymi wymagań od kandydatów przy ubieganiu się o przyjęcie na studia.
  Pozostałe informacje dotyczą między innymi studentów niepełnosprawnych jak i kandydatów zza granicy. Wykaz linków znajduje się poniżej.

Dodatkowe informacje dla kandydatów

System Internetowej Rekrutacji UAM
Portal Kandydata – lista kierunków i zasady rekrutacji
Regulamin studiów
Opłaty
Kandydaci niepełnosprawni
Kandydaci zagraniczni