Katedra Turystyki i Rekreacji
Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
Uniwersytet im. A. Mickiewiczaul. Bogumiła Krygowskiego 10, 61-680 Poznań
tel. (061) 829 62 17; fax (061) 829 62 16

OsobaPokójTelefone-mailDyżur
Sekretariat:
Mgr Joanna Zdebko
L 310 61 829 6217 turystyka@amu.edu.pl pon - pt:
900 – 1400
W dni zjazdów
800 – 1400
Kierownik:
Prof. dr hab.
Zygmunt Młynarczyk
L 311 61 829 6218 zygmunt@amu.edu.pl piątek:
1200 – 1300
Prof. UAM dr hab. Alina Zajadacz L 317 61 829 6130 alina@amu.edu.pl środa:
1300 – 1430
Dr Grzegorz Borkowski L 315 61 829 6224 corax@amu.edu.pl piątek:
1100 – 1200
Dr Ewa Klebba L 308 61 829 6220 ewamar@amu.edu.pl wtorek:
1000 – 1200
Dr Adam Marciniak L 316 61 829 6129 adammarc@amu.edu.pl poniedziałek:
1100 – 1200
Dr Dorota Matuszewska L 312 61 829 6311 dormat@amu.edu.pl poniedziałek:
1100 – 1300
Dr Krzysztof Piotrowski L 313 61 829 6222 kp@amu.edu.pl wtorek:
1000 – 1130
Dr Barbara Pospieszna L 316 61 829 6129 bpospieszna@gmail.com wtorek:
1000 – 1130
Dr Ilona Potocka L 313 61 829 6222 ilonek@amu.edu.pl wtorek:
1000 – 1130
Dr Anna Przybylska L 318 61 829 6312 aprzybyl@amu.edu.pl poniedziałek:
1130 – 1300
Dr Mateusz Rogowski L 308 61 829 6220 mateusz.rogowski@amu.edu.pl wtorek:
930 – 1130
prof. UAM dr hab. Marcin Słowik L 314 61 829 6221 slowik@amu.edu.pl wtorek:
1200 – 1400
Dr Jan Strugarek L 309 61 829 6219 jast@amu.edu.pl wtorek:
1100 – 1230 hala sportowa I piętro
Dr Klaudiusz Święcicki L 309 61 829 6219 klaudsw@amu.edu.pl wtorek 10.00 - 11.00
piątek 08.45 - 09.45
Dr Andrzej Witt L 309 61 829 6219 a.witt@amu.edu.pl -
Mgr Agata Kosińska L 112 agata.kosinska@amu.edu.pl
Mgr Ewa Stroik L 112 e.stroik@amu.edu.pl
Mgr inż. Remigiusz Tritt L 315 61 829 6224 tritek@amu.edu.pl -

Dojazd:


Dojazd ze strony Piątkowa i Centrum

  • Szybkim tramwajem (nr 12, 14, 15 ,16) do przystanku "Kurpińskiego", a następnie autobusem nr 87 do przystanku "OS. RÓŻANY POTOK"

  • Szybkim tramwajem (nr 12, 14, 15 ,16) do przystanku "Szymanowskiego", a następnie autobusem nr 98 do przystanku "OS. RÓŻANY POTOK"

    Dojazd z Ronda Śródka i Garbar

    Autobusem linii nr 67 do przystanku "Maków Polnych", a następnie przejść pieszo ok. 300 m ul. Maków Polnych.
  • Komunikacja miejska:


    Dojazd na Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych z głównych węzłów przesiadkowych

    Lokalizacja na mapie:



    <
    Pokaż WNGiG na większej mapie