Dobry Start - Aktualności

Dokumenty stażowe

Przypominamy, aby wszystkie dokumenty stażowe drukować DWUSTRONNIE !!.

Pre- i post-testy

Szanowni Państwo, w ramach projektu "DOBRY START II:wysokiej jakości program stażowy dla studentów Katedry Turystyki WNGiG UAM" - nr POWR.03.01.00-00-S172/17 - będziecie realizować staże zarówno w różnej wielkości firmach, jak i w różnych instytucjach.
Przed rozpoczęciem stażu należy wypełnić Pre-test wiedzy o pracodawcy dostępny na platformie e-learningowej. Proszę odpowiadać intuicyjnie, zgodnie z Waszą aktualną wiedzą.
Natomiast pod koniec stażu będziecie musieli wypełnić Post-test również dostępny na platformie za pomocą których ocenimy przyrost wiedzy. Projekt zakłada, że przyrost wiedzy powinien być na poziomie min. 30%.

Lekarz medycyny pracy

Badania odbywają się w placówce medycznej POLMED na ul. Góreckiej 1. Aby umówić się na badania należy dostarczyć skierowanie w 3 egzemplarzach do Biura Projektu (sekretariat KTiR)

Na skierowaniu wypełniają Państwo tylko swoje dane osobowe, w miejscu zatrudniony lub podejmujący pracę na stanowisku należy podać miejsce bądź nazwę firmy a w miejscu określenie stanowiska - sta

Zapytanie ofertowe badania lekarskie

Zapytanie ofertowe dotyczące wstępnych badań lekarskich z zakresu medycyny pracy, umożliwiających podjęcie stażu dla studentów kierunku Turystyka i Rekreacja w ramach realizacji projektu nr POWR.03.01.00-00-S172/17 współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków EFS.

• Zapytanie ofertowe dotyczące badań lekarskich

• Rekrutacja

Kolejny nabór do projektu "DOBRY START II: wysokiej jakości program stażowy dla studentów Katedry Turystyki WNGiG UAM" realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, działanie 3.1. Kompetencje w szkolnictwie wyższym rozpocznie się od 28 listopada 2018 r. i potrwa do 12 grudnia 2018 r.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoszenie następuje poprzez dostarczenie wypełnionego formularza rekrutacyjnego do Biura Projektu - sekretariat Katedry Turystyki i Rekreacji, pokój L 310 lub przesłania na adres mailowy turystyka@amu.edu.pl

Formularz rekrutacyjny

Dokumenty stażowe

Wszystkie dokumenty stażowe prosimy drukować dwustronnie.

Lekarz medycyny pracy

Zapytanie ofertowe badania lekarskie

• Zapytanie ofertowe dotyczące badań lekarskich

• Deklaracja uczestnictwa

Osoby zakwalifikowane do udziału zobowiązane są do złożenia następujących dokumentów:

- Deklarację uczestnictwa w projekcie,
    - Oświadczenie uczestnika projektu
    - Zaświadczenie z dziekanatu o byciu studentem
    - Dodatkowe oświadczenie uczestnika
    Komplet należy złożyć w sekretariacie KTiR maksymalnie do 26 marca. Nie złożenie wymaganych dokumentów jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w projekcie.

Dokumenty znaleźć można w zakładce Program stażowy Dobry Start -Pliki do pobrania

Lista osób zakwalifikowanych do projektu "DOBRY START II: wysokiej jakości program stażowy dla studentów Katedry Turystyki WNGiG UAM" dostępna w zakładce Rekrutacja.

Spotkanie informacyjne Dobry Start II

Zapraszamy studentów ostatnich lat kierunku Turystyka i Rekreacja studiów stacjonarnych do udziału w projekcie "DOBRY START II: wysokiej jakości program stażowy dla studentów Katedry. Turystyki WNGiG UAM". Dla studentów III roku studiów I stopnia spotkanie informacyjne odbędzie się w piątek 09 lutego godz. 15.00 s. 21 a dla studentów II roku II stopnia w czwartek 08 lutego o godz. 11.00 sala 3.